Masaże dla firm

Prowadzą Państwo firmę? Zależy Państwu na zdrowiu, zadowoleniu z pracy i zwiększeniu wydajności Waszych pracowników? Masaż jest doskonałą inwestycją w profilaktykę zdrowia pracowników.

Masaż firmowy jest wykonywany w Państwa firmie. Polecany jest szczególnie osobom o siedzącym charakterze pracy, poddanym dużej presji i narażonym na stres. Pomimo iż masaż jest wykonywany na terenie firmy, to nie dezorganizuje pracy. Trwa ok. 10-15 minut. Może być wykonywany na specjalnym krześle, bez potrzeby rozbierania się lub jeśli firma dysponuje pomieszczeniem socjalnym, na przenośnym stole do masażu. Po takim masażu pracownik jest bardziej skoncentrowany, a poprawa samopoczucia pozwala na lepsze funkcjonowanie w życiu zawodowym i prywatnym. Pozwala to zaoszczędzić firmie wielu wydatków i problemów związanych z leczeniem oraz nieobecnością w pracy.

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami, zapraszam do kontaktu ze mną. Chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania.

Jak podarować sobie, szefowi lub pracownikom tak fantastyczny prezent?

 

Moja propozycja w tym momencie to:

  • skontaktuj się ze mną jeżeli masz jakieś pytania
  • przejrzyj pozostałą ofertę gabinetu masażu
  • poczytaj informacje na temat masażu

 

Grzegorz Małowiecki

Dyplomowany masażysta, absolwent Medycznego Studium Masażu Leczniczego w Krakowie (ukończone z wynikiem celującym).

Doświadczenie zawodowe jako masażysta od 1996 roku.
W latach 1996-1999 jako masażysta w Przychodni Specjalistycznej w Szczecinie oraz w I-ligowej drużynie koszykówki kobiet AZS Szczecin.

Obecnie prowadzę Gabinet masażu w Przecławiu – Przecław, ul. Klonowa 10601 798 599
lub przez formularz rejestracji

Facebook Google+