Masaż ciążowy od 30zł

Masaż w czasie ciąży

Zanim narodzi się dziecko

Narodziny dziecka i przyjście na świat upragnionej i kochanej istoty jest dla rodziców cudownym, radosnym i niepowtarzalnym przeżyciem. Przyszła matka w tym wyjątkowym okresie oprócz radości odczuwa również niedogodności: zmęczenie, apatia, niewygody dnia codziennego. Dla kobiety w ciąży najważniejsze jest jej dobre zdrowie i zdrowe dziecko. W tym okresie kobieta w ciąży powinna być pod systematyczną opieka specjalisty-lekarza, dietetyka, polecany jest również aerobik i masaż. Masaż specjalnie wybrany do potrzeb przyszłej matki, może to być masaż leczniczy, relaksacyjny, lub kosmetyczny.

Masaż w okresie ciąży przeprowadzany jest bardzo ostrożnie i profesjonalnie, tzn. spełniając odpowiednie warunki w gabinecie i z uwzględnieniem stanu zdrowia i zaleceń lekarza jeżeli takowe są. Dla masażu relaksacyjnego dodatkowymi bodźcami sprzyjającymi są: muzyka relaksacyjna i aromaterapia odpowiednio dobranych zapachów.

W czym pomoże Ci masaż ciążowy-relaksacyjny?

Kobieta w ciąży, która uskarża się na bóle nóg, pleców i szyi najczęściej cierpi podwójnie wiąże to się z niewygodą, pobudzeniem, niewyspaniem, koszmarami nocnymi, czy większym niż dotychczas zmęczeniem. Celem masażu jest rozluźnienie i rozładowanie napięcia w całym organizmie. Zrelaksowane ciało staje się lżejsze, poprawia się krążenie płynów, rozluźniają się mięśnie, zmęczone nogi „odżywają” . Powraca upragniony sen, mija niepokój i poranna drażliwość.

Dla kobiet w ciąży i w czasie połogu masaż relaksacyjny spełnia ważna rolę dla zdrowia jej i dziecka. Poniżej przedstawiam

 

Cennik

  • 15 minut – 30 zł.
  • 30 minut – 50 zł.

 

Karnety

8 + 2 gratis

Karnety i promocje dotyczą usług świadczonych w gabinecie

 

Zainteresowała Cię ta propozycja? Co możesz teraz zrobić?

Moja propozycja dla Ciebie w tym momencie to:

  • przejdź do systemu zapisu na masaż i zarezerwuj sobie odpowiedni termin
  • skontaktuj się ze mną jeżeli masz jakieś pytania
  • przejrzyj pozostałą ofertę gabinetu masażu
  • poczytaj informacje na temat masażu

 

Grzegorz Małowiecki

Dyplomowany masażysta, absolwent Medycznego Studium Masażu Leczniczego w Krakowie (ukończone z wynikiem celującym).

Doświadczenie zawodowe jako masażysta od 1996 roku.
W latach 1996-1999 jako masażysta w Przychodni Specjalistycznej w Szczecinie oraz w I-ligowej drużynie koszykówki kobiet AZS Szczecin.

Obecnie prowadzę Gabinet masażu w Przecławiu – Przecław, ul. Klonowa 10601 798 599
lub przez formularz rejestracji

Facebook Google+