Oferta masaży

Gabinet masażu Szczecin, Przecław oferuje

Jeżeli szukasz profesjonalnego gabinetu masażu z dobrym masażystą na terenie Szczecina i Przecławia, to zapraszam do skorzystania z moich usług.

Świadczę usługi profesjonalnego masażu na terenie Szczecina i Przecławia. Masaż mogą Państwo odbyć w jednym z dwóch przytulnych gabinetów masażu.

Oferuję również możliwość wykonania usługi masażu bezpośrednio w domu u klienta dzięki usłudze dojazdu.

W ofercie gabinetu masażu jest również coś dla firm i instytucji – usługa masaż dla firm.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich klientów w ofercie mojego gabinetu masażu znalazły się: masaż relaksujący; masaż wyszczuplający; masaż antycellulitowy; masaż leczniczy; masaż stóp, masaż sportowy, masaż gorącymi kamieniami. Wszystkie przedstawione są poniżej – zachęcam do zapoznania się z ofertą gabinetu masażu.

Nowością jest również wygodny sposób rezerwacji masażu – można to zrobić:

  • przychodząc do gabinetu masażu – adres gabinetu masażu
  • kontaktując się telefonicznie lub mailowo – dane kontaktowe
  • dokonując rezerwacji bezpośrednio ze strony www – zapisy na masaż

Gabinet masażu proponuje:

Masaż relaksacyjny od 50zł

Masaż relaksacyjny
Najlepszy dostępny środek do walki ze stresem i zmęczeniem. Masaż relaksacyjny to propozycja dla praktycznie wszystkich. Jeżeli chcesz się odprężyć po długim i stresującym dniu pracy, jeżeli chcesz zapomnieć o trudach dnia codziennego – ten rodzaj masażu jest właśnie dla Ciebie.
Czytaj dalej…

Masaż wyszczuplający od 50zł

Masaż wyszczuplający
Idealny środek wspomagający walkę z otyłością. W połączeniu z innymi metodami, stosowanie masażu wyszczuplającego przynosi niesamowite efekty. Jeżeli zależy Ci na atrakcyjnym wyglądzie… jeżeli chcesz wspomóc obecnie prowadzone starania o lepszy wygląd – zapraszam na konsultacje i masaż wyszczuplający…
Czytaj dalej…

Masaż antycellulitowy od 50zł

Masaż antycelulitowy
Poznaj bardzo skuteczną metodę walki z wszelkiego rodzaju cellulitem. Od tej pory cellulit nie będzie już Twoją zmorą. Umów się na wstępne konsultacje i serię masaży, a o wynikach przekonasz się na własnej skórze…
Czytaj dalej…

Masaż leczniczy od 30zł

Masaż leczniczy
W przypadku bólów głowy, krzyża, karku, itd., proponuję umówić się na masaż leczniczy, który mogę wykonać nawet w domu u Klienta.Masaż leczniczy to środek nie tylko na bóle doraźne, ale również na schorzenia i choroby. Zaglądnij tutaj po więcej szczegółów lub od razu umów się na pierwsze konsultacje…
Czytaj dalej…

Masaż stóp od 50zł

Masaż stóp
Masaż stóp, za każdym razem, jest niezapomnianym przeżyciem. Stopy to bardzo ważny punkt organizmu człowieka. To właśnie przez stopy można oddziaływać na niemal każdy organ w ciele. Zapraszam na wypróbowanie tej niesamowitej metody…
Czytaj dalej…

Masaż sportowy od 30zł

Masaż sportowy
Masaż sportowy pomaga zmniejszyć bóle mięśniowe i przyczynia się do poprawy gojenia uszkodzonych włókien mięśniowych.
Czytaj dalej…

Masaż gorącymi kamieniami od 100zł

Masaż kamieniami
Masaż ten to głęboki relaks i odnowa biologiczna całego ciała. Jest świetnym zabiegiem dla osób zmęczonych i zestresowanych. Przyjemne ciepło i delikatny masaż sprawiają, że czujemy się w pełni zrelaksowani i uspokojeni.
Czytaj dalej…

Zabieg BOA max – drenaż limfatyczny od 30zł

Zabieg BOA max - drenaż limfatyczny
Jeśli mają Państwo problem z „ciężkimi nogami”, z niewydolnością żylną, z dodatkowymi kilogramami lub cellulitem, to właśnie dla Państwa jest zabieg aparatem BOA max, wykorzystującym działanie presoterapii.
Czytaj dalej…

Grzegorz Małowiecki

Dyplomowany masażysta, absolwent Medycznego Studium Masażu Leczniczego w Krakowie (ukończone z wynikiem celującym).

Doświadczenie zawodowe jako masażysta od 1996 roku.
W latach 1996-1999 jako masażysta w Przychodni Specjalistycznej w Szczecinie oraz w I-ligowej drużynie koszykówki kobiet AZS Szczecin.

Obecnie prowadzę Gabinet masażu w Przecławiu – Przecław, ul. Klonowa 10601 798 599
lub przez formularz rejestracji

Facebook Google+