Sprzęt do masażu oraz dodatki

Profesjonalne wyposażenie gabinetu masażu

gabinetNa profesjonalnie i skutecznie wykonywane zabiegi masażu w moim gabinecie mają wpływ nie tylko moja wiedza i umiejętności, ale również odpowiedni sprzęt i dodatki, które są nieodłącznym elementem każdego zabiegu.

Pod każdym względem dbam o to, abyś otrzymał – jako mój klient – najlepsze z możliwych usługi. Dlatego zainwestowałem w sprzęt najwyższej klasy – najlepszy dostępny na polskim rynku.

 

 

Odpowiedni sprzęt zapewnia bezpieczeństwo i komfort

 

Korzystając z usług masażu w moim gabinecie masażu oraz z usług dojazdu do klienta z profesjonalnym stołem do masażu, zawsze masz korzystasz z profesjonalnego sprzętu dzięki któremu podnosi się Twój komfort oraz poczucie bezpieczeństwa.

Sprzęt, którego używam w gabinecie oraz przy usłudze dojazdu do Ciebie, to najbardziej cenione na rynku, polskie produkty.

 

Specjalnie dobrane dodatki do masażu gwarantują zwiększenie efektów masażu i Twojego zadowolenia

 

Oprócz profesjonalnego sprzętu, specjalnie dla Ciebie wybieram również najlepsze dodatki, aby urozmaicić Twoje doznania oraz zwiększyć Twoje zadowolenie.

Dodatki te to między innymi:

  • odpowiednio do Twoich indywidualnych potrzeb i wykonywanego masażu dobieram różnego rodzaju kosmetyki: olejki zapachowe, kremy, oliwki i żele do ciała;
  • na Twoje życzenie dobieram i proponuję również muzykę relaksacyjną;

 

 

 

Grzegorz Małowiecki

Dyplomowany masażysta, absolwent Medycznego Studium Masażu Leczniczego w Krakowie (ukończone z wynikiem celującym).

Doświadczenie zawodowe jako masażysta od 1996 roku.
W latach 1996-1999 jako masażysta w Przychodni Specjalistycznej w Szczecinie oraz w I-ligowej drużynie koszykówki kobiet AZS Szczecin.

Obecnie prowadzę Gabinet masażu w Przecławiu – Przecław, ul. Klonowa 10601 798 599
lub przez formularz rejestracji

Facebook Google+