Masażysta Szczecin – opinie

Największą satysfakcję z wykonywanej pracy daje mi zadowolenie Klientów oraz poczucie, że niosę pomoc w tak ważnej dziedzinie życia, jaką jest zdrowie.

Tak mówią o mnie Klienci

Grzegorz Małowiecki

Dyplomowany masażysta, absolwent Medycznego Studium Masażu Leczniczego w Krakowie (ukończone z wynikiem celującym).

Doświadczenie zawodowe jako masażysta od 1996 roku.
W latach 1996-1999 jako masażysta w Przychodni Specjalistycznej w Szczecinie oraz w I-ligowej drużynie koszykówki kobiet AZS Szczecin.

Obecnie prowadzę Gabinet masażu w Przecławiu – Przecław, ul. Klonowa 10601 798 599
lub przez formularz rejestracji

Facebook Google+ 

Średnia ocena

Pozostawiono 6 komentarzy nt.: “Masażysta Szczecin – opinie

 1. Robert Krupowicz

  Wojewoda Zachodniopomorski 2005-2007
  W działalności publicznej, zarówno tej politycznej, jak i urzędniczej, najważniejszy jest silny, prosty i zdrowy kręgosłup:). Pan Grzegorz Małowiecki swoim profesjonalnym masażem pomaga w utrzymaniu kręgosłupa w doskonałej kondycji. Pomaga wyjść z poważnych tarapatów, gdy urazy i stresy odkładają się w kręgach sprawiając niewypowiedziany ból i uniemożliwiając sprawne poruszanie się. Warto zachować numer telefonu do pana Grzegorza na „czarna godzinę”.

  5
 2. Dorota M.

  Germanista

  Zdecydowanie polecam gabinet Pana Małowieckiego, do którego trafiłam po wypadku samochodowym z uszkodzonym kręgosłupem (odcinek szyjny).

  Masaże przede wszystkim pozwoliły mi pozbyć się dolegliwości bólowych pleców oraz MIGREN!!!, z którymi, myślałam, że będę musiała nauczyć się żyć. Ponieważ wcześniej korzystałam z usług masażystek, przed rozpoczęciem zabiegów zastanawiałam się, czy w gabinecie u masażysty będę czuła się komfortowo. Moje obawy były zbędne, ponieważ profesjonalne podejście oraz miła atmosfera sprawiły, że dołączyłam do grona stałych klientów.

  5
 3. Luiza Nilsson

  Hodowca psów
  http://www.anarchia-box.com

  Z usług Grzegorza korzystam od lat . Nie miałam problemu z wyborem masażysty, ponieważ znaliśmy się wcześniej i muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Wiele razy pomógł mi pozbyć się dolegliwości bólowych kręgosłupa, jakie mnie od czasu do czasu dopadają. Często korzystam z masażu tak po prostu dla relaksu. Pozwala mi to rozładować stres i napięcia życia codziennego. Znajomi, którym poleciłam jego usługi także wysoko cenią jego profesjonalizm i zaangażowanie z jakim podchodzi do swojej pracy. Czy polecam jego usługi? Z czystym sumieniem mówię TAK!!!

  5
 4. Anna K.

  Księgowa
  Dopiero niedawno skorzystałam z masażu. Siedzący tryb życia i praca przy komputerze sprawiły, że zaczęłam odczuwać coraz silniejsze bóle kręgosłupa. Doszło do sytuacji, w której miałam trudności z wykonywaniem codziennych czynności. Wtedy trafiłam – dosłownie – w ręce pana Grzegorza. Poddałam się kilku zabiegom masażu i poczułam wreszcie ulgę. Ból minął. Wszystkim tym, którym ból kręgosłupa daje się we znaki polecam skorzystanie z dobrodziejstwa masażu. Chętnie pochwalę tu fachowość i doświadczenie pana Grzegorza. Zapewne jeszcze do niego wrócę.

  5
 5. Ewa Z.

  Do gabinetu masażu pana Grzegorza trafiłam po wypadku. Jeżdżę konno i niefortunny upadek podczas jazdy sprawił, że byłam unieruchomiona na długie tygodnie. Korzystałam z różnych form rehabilitacji. Masaż okazał sie bardzo skutecznym zabiegiem. Pomógł mi powrócić do dawnej sprawności i do mojej pasji.

  5
 6. Jerzy M.

  Przedsiębiorca
  Na co dzień jestem ciągle w ruchu. Dużo czasu spędzam za kierownicą, często dźwigam ciężki towar. Nie mogę sobie pozwolić na zwolnienie, niestety zdarza się, że moje plecy odmawiają mi posłuszeństwa. Wtedy wybieram się do pana Grzegorza na serię masaży. Koszt nie jest duży, a ile korzyści! Mogę po nich normalnie prowadzić samochód, nie muszę łykać tabletek przeciwbólowych.

  5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz właściwą liczbę: * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.