Informacje o ofercie

Masaże dla Ciebie – zdrowie, relaks i uroda

W ofercie mojego gabinetu znajdziesz wiele wyjątkowych usług i porad, byś zawsze cieszyła się zdrowiem i tryskała energią.

Dużą zaletą i wygodą korzystania z moich usług, jest możliwość skorzystania z całej oferty w jednym z dwóch przytulnych gabinetów w Szczecinie i Przecławiu, a także we własnym domu.

Wystarczy zamówić wizytę telefonicznie » lub zarejestrować się elektronicznie w systemie rezerwacji masażu online », a w dogodnym terminie i o odpowiedniej porze dnia będziesz mogła skorzystać z moich usług w jednym z dwóch przytulnych gabinetów lub  przyjadę w wyznaczone przez Ciebie miejsce (na terenie Przecławia i okolic), byś mogła skorzystać z masażu we własnym, domowym zaciszu.

Usługi świadczone są więc na miejscu w gabinecie, jak również w wielu przypadkach mogą być świadczone bezpośrednio w domu lub biurze. Zapraszam do zapoznania się z opisem tych obydwu form i do wyboru najdogodniejszej dla siebie.

Grzegorz Małowiecki

Dyplomowany masażysta, absolwent Medycznego Studium Masażu Leczniczego w Krakowie (ukończone z wynikiem celującym).

Doświadczenie zawodowe jako masażysta od 1996 roku.
W latach 1996-1999 jako masażysta w Przychodni Specjalistycznej w Szczecinie oraz w I-ligowej drużynie koszykówki kobiet AZS Szczecin.

Obecnie prowadzę Gabinet masażu w Przecławiu – Przecław, ul. Klonowa 10601 798 599
lub przez formularz rejestracji

Facebook Google+