LETNIA PROMOCJA

Zapraszam do skorzystania ze specjalnej letniej promocji. Tylko teraz mam dla Ciebie propozycję, na której skorzystasz Ty i Twoje ciało. Decydując się do końca lata na dowolne godzinne masaże z mojej oferty możesz jednorazowo zaoszczędzić nawet 250 zł.

Decydując się na 5 masaży 60-minutowych zapłacisz tylko 200 zł zamiast 450 zł.

3 masaże 60-minutowe kosztują 135 zł zamiast 270 zł.

1 godzina masażu kosztuje 60 zł zamiast 90 zł.

Promocja obowiązuje do końca lata.

Jak znaleźć dobrego masażystę?

 

Dobrze zrobiony masaż nie tylko pomoże się zrelaksować, ale pomoże również pozbyć się wielu dolegliwości. Jednak wykonany przez niewykwalifikowaną osobę może poważnie nam zaszkodzić. Jak więc znaleźć dobrego masażystę, który w odpowiedni sposób zadba o nasze zdrowie i dobre samopoczucie?

Rabat na masaże dla emerytów i rencistów

Seniorzy to szczególna grupa ludzi, warta naszej uwagi i wdzięczności za trud jaki w swoim życiu włożyli w nasz rozwój. Dlatego niniejsza promocja skierowana jest właśnie dla osób tzw. 60+.

W masażu dla seniorów szczególną uwagę poświęcam elastyczności stawów oraz delikatnemu rozgrzaniu mięśni całego ciała. Staram się przywrócić maksymalną sprawność w układzie ruchu i krążenia a także łagodzę objawy reumatyczne, a w przypadku obrzęków stosuję manualny drenaż limfatyczny.

Czytaj dalej

Masaż pleców na bóle pleców i bóle kręgosłupa

Wśród najpowszechniejszych przyczyn bólów pleców wymienia się brak aktywności fizycznej, siedzący tryb życia oraz nieprawidłową postawę podczas wykonywania codziennych obowiązków. Osłabione mięśnie grzbietu łatwo padają ofiarą wzmożonego napięcia i nieprawidłowych obciążeń towarzyszących np. pracy przy komputerze, a stąd już tylko krok do uporczywego bólu w okolicy szyi, ramion, klatki piersiowej i krzyża. Szczególnie podatne na dolegliwości kręgosłupa są dzieci w okresie intensywnego wzrostu, osoby otyłe, wykonujące pracę wymagającą długotrwałego zachowania pozycji siedzącej lub stojącej, kobiety w ciąży, a także osoby będące pod wpływem długotrwałego stresu. Nieprzyjemnym objawom bólowym może zapobiec systematycznie wykonywana gimnastyka korekcyjna, zachowanie prawidłowej postawy podczas pracy i wypoczynku oraz starannie zbilansowana dieta bogata w wapń. Kiedy jednak przeciążony kręgosłup zawoła o pomoc, konieczna może okazać się rehabilitacja, masaż lub leczenie farmakologiczne.

Czytaj dalej